12125/102
Italiensk kunstner, 19. årh.
Udsigt mod Middelhavet, i baggrunden bjerge. Gouache. Usign. Lysmål 18×21. Rammemål 38×41.
Rammen med patina.
Kunst, antikviteter & design, 24. juni 2021
Vurdering
Hammerslag