2440/694
Kaj Ejstrup (f. København 1902, d. sst. 1956)
Landskab. Sign. K.E. 41. Olie på lærred. 81×100.
Mindre krakeleringer samt afskalninger.
Vurdering
1030716 | ||
853301 | ||
1030716 (Autobud) | ||
853301 | ||
1030716 (Autobud) | ||
842639 | ||
1030716 |