Foto endnu ikke klar
893/764
Sven Dalsgaard (f. Randers 1914, d. sst. 1999)
“Made in France”. Sign. Sven Dalsgaard 1997. Mixed media på plade. 59×59.
Proveniens: Stalke Galleri, Kirke Sonnerup.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: modernart@bruun-rasmussen.dk
Malerier, skulpturer og grafik, 4. marts 2020
Vurdering
Hammerslag