2434/​229

Støbt og patineret portrætmedaljon af romersk herre. Usign. 19. årh. Fastmonteret i ramme. H. 11,5. Ramme H. 19,5. B. 16,5.

Overflade med krakeleringer.

I Aarhus
Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?