2049/364
Bakke og fad af sølv. Italien og Danmark, 20. årh. Vægt ca. 960 gr. L. 38 og 27,5. (2)
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 30. november 2020
Vurdering
Hammerslag