1714/253
Ubekendt maler, 20. årh.
Skrivende herre. Usigneret. Olie på lærred. 128×108.
Mindre krakeleringer. Retoucheringer.
Ældre malerier og møbler, 3. april 2017
Vurdering
Hammerslag