808/​671

Victor Johansen (f. Buerup 1888, d. 1963)

Parkparti med andefugle. Sign. V. Joh. 18. Olie på lærred. 33×55.

Lærred med enkelte stifthuller. Behov for let opstramning.

Malerier, 20. februar 2008

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

380 DKK

380 DKK
(Autobud) 360 DKK
360 DKK
270 DKK
260 DKK
250 DKK