1249/733
Edvard Matwijkiw (f. Trørød 1937, d. 2012)
Komposition. Sign. Matwijkiw 72. Akvarel på papir. Bladstørrelse 40×30.
Moderne kunst og design, 4. december 2012
Vurdering
Hammerslag