12116/​258

Pakistansk tæppe i klassisk turkmensk design. 20/21. årh. 289×203.

Let slidte frynser.

Fra Direkte

Kunst, antikviteter & design, 22. april 2021

Vur­dering

800 DKK

Dette emne er udgået