1927/​2029

Rado

To armbåndsure af hi-tech keramik og forgyldt metal. Model Diastar og Jubilé. Quartz værker med dato. Urenes B. 24–27 mm. (2)

Fremstår med alders- og brugsslitage. Begge med afslag på glas. Diastar uret går ikke. Batteriskift påkrævet. Jubilé uret fungerer. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Armbåndsure, 3. juli 2019

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag

2.000 DKK

2.000 DKK