2414/​2095

Tissot

Armbåndsur af 18 kt. guld. Model Sculpture Square, ref. T71362034. Quartz værk med dato. Lys urskive med forgyldte visere og timemarkører. Rem af sort læder med forgyldt C-spænde. Urets B. 35 mm. 2006.

Original æske, certifikat og manual medfølger.

Fremstår med få alders- og brugsspor. Uret fungerer, men der garanteres ikke for funktionaliteten.

Armbåndsure, 3. april 2024

Vur­dering

6.000–8.000 DKK

Hammerslag