2043/128
Lysekrone med stel af messing, behængt med talrige prismer. Louis XVI stil. 20. årh. H. 90. Diam. 59.
Brugsslitage. Enkelte manglende prismer.
Ældre malerier, møbler og varia, 19. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag