2440/703
Kai Nielsen (f. Svendborg 1882, d. Frederiksberg 1924)
Moder med barn. Usign. Patineret metal. H. 15.
Intet at bemærke. Normal patina.
Vurdering
21 bud
314145 | ||
1008440 (Autobud) | ||
314145 | ||
1008440 (Autobud) | ||
314145 | ||
1008440 | ||
314145 (Autobud) | ||
1008440 | ||
314145 (Autobud) | ||
1008440 | ||
314145 (Autobud) | ||
1008440 | ||
314145 (Autobud) | ||
1008440 | ||
314145 | ||
1008440 | ||
314145 | ||
1008440 | ||
314145 | ||
921687 | ||
812818 |