2449/​943

Dansk snedkermester

Reol af hvidlakeret træ med kølleben af eg. Udført 1940–1950érne. H. 72. L. 150. D. 26.

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker. Hak og afslag.

I Lyngby
Vur­dering

8.000–10.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?