2449/943
Dansk snedkermester
Reol af hvidlakeret træ med kølleben af eg. Udført 1940–1950érne. H. 72. L. 150. D. 26.
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker. Hak og afslag.
Vurdering