2436/799
“Karen Blixen”. Hvilestol samt skammel af flettet rattan. Løse hynder i sæde og ryg betrukket med brunligt møbelstof. Udført hos Søren Lund Møbler. (2)
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Nogle ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 3. september 2024
Vurdering
Hammerslag
17 bud