2445/1213
Signetring af 14 kt. guld prydet med udskåret signet af kalcedon. Vægt ca. 3,5 g. Front 17×20 mm. Str. 50.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Vurdering
19 bud
808896 (Autobud) | ||
1104409 | ||
808896 | ||
1104409 (Autobud) | ||
808896 | ||
1104409 | ||
808896 (Autobud) | ||
1104409 | ||
808896 | ||
1104409 | ||
808896 (Autobud) | ||
1104409 | ||
808896 | ||
1104409 (Autobud) | ||
808896 | ||
1104409 (Autobud) | ||
808896 | ||
1104409 | ||
860249 |