2037/755
Barry Lereng Wilmont, m.fl. (f. Manitoba, Canada 1936)
Fire kompositioner. Alle sign. Litografier i farver. Bladstørrelse fra 45×45 til 85×63. Uindrammede. (4)
Moderne kunst og design, 8. september 2020
Vurdering
Hammerslag