2140/​1206

Fire armbånd af sølv. L. ca. 18×1,6 cm., 19×1,4 cm., 19×1,8 cm. og 20×1,2 cm. (4)

Armbåndene er henholdsvis stemplet: C. Mich, E. Arvig, BRS og H.B.-G. To æsker medfølger.

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.

Smykker og Fashion, 6. oktober 2021

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag

1.150 DKK

1.150 DKK
(Autobud) 1.100 DKK
1.100 DKK
1.050 DKK
(Autobud) 1.000 DKK
950 DKK
800 DKK
750 DKK