2140/1206
Fire armbånd af sølv. L. ca. 18×1,6 cm., 19×1,4 cm., 19×1,8 cm. og 20×1,2 cm. (4)
Armbåndene er henholdsvis stemplet: C. Mich, E. Arvig, BRS og H.B.-G. To æsker medfølger.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Smykker og Fashion, 6. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag