2034/40
Ubekendt maler, 18.-19. årh.
Adlingsscene. Usigneret. Olie på lærred. 82×75.
Mindre krakeleringer samt afskalninger. Lærredet er dubleret.
Ældre malerier, møbler og varia (udskudt), 20. august 2020
Vurdering
Hammerslag