2120/​245

Stor bægervase af klart glas med slibning i form af vignetter med bl.a. H.C. Andersen. 20. årh. H. 36,5 cm.

Proveniens: Erik Brandt.

Aldersrelaterede spor.

Ældre malerier, møbler og varia, 17. maj 2021

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag