2120/245
Stor bægervase af klart glas med slibning i form af vignetter med bl.a. H.C. Andersen. 20. årh. H. 36,5 cm.
Proveniens: Erik Brandt.
Aldersrelaterede spor.
Ældre malerier, møbler og varia, 17. maj 2021
Vurdering
Hammerslag