2119/355
Hall lamterne af delvis bemalet metal. 19. årh. H. 65. Diam. 48.
Proveniens: Erik Brandt
Ridser og mærker. Brugsslitage. Rust.
Ældre malerier, møbler og varia, 10. maj 2021
Vurdering
Hammerslag