2119/695
Richard Smeets (f. 1955)
To kompositioner. Sign. Richard Smeets, 171/200 samt 175/200. Litografier i farver. Bladstørrelse 120×92. (2) (27, 28)
Dette emne handles i fuldmoms
Moderne kunst og design, 11. maj 2021
Vurdering
Hammerslag