2446/​632

Skab og to bogkasser af mahogni med tilhørende sokkel. Udført og mærket hos Rud. Rasmussen snedkerier. Skab H. 76. B. 76. D. 36. Bogkasse H. 76. B. 76. D. 27,5. Sokkel H. 5. B. 76. D. 36. (4)

Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Falmet. Rester fra tape. En nøgle medfølger.

Vur­dering

12.000 DKK

Hammerslag

13.000 DKK

11 bud

831283 13.000 DKK
1146524 12.500 DKK
831283 12.000 DKK
1165279 11.500 DKK
842854 (Autobud) 11.000 DKK
1165279 11.000 DKK
842854 (Autobud) 10.500 DKK
1165279 10.000 DKK
842854 (Autobud) 9.500 DKK
1165279 9.000 DKK
842854 8.500 DKK