2446/632
Skab og to bogkasser af mahogni med tilhørende sokkel. Udført og mærket hos Rud. Rasmussen snedkerier. Skab H. 76. B. 76. D. 36. Bogkasse H. 76. B. 76. D. 27,5. Sokkel H. 5. B. 76. D. 36. (4)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Falmet. Rester fra tape. En nøgle medfølger.
Vurdering
Hammerslag
11 bud
831283 | ||
1146524 | ||
831283 | ||
1165279 | ||
842854 (Autobud) | ||
1165279 | ||
842854 (Autobud) | ||
1165279 | ||
842854 (Autobud) | ||
1165279 | ||
842854 |