841/223
Russisk Fabergé nyrokoko salatsæt af sølv, forgyldt laf. Moskva 1908–1917, lødighed 84. Vægt ca. 260 gr. L. 28. (2).
Minimal aldersslitage.
Russisk kunst, varia og møbler, 6. juni 2013
Vurdering
Hammerslag