318/15
Bang & Olufsen
“Beosound 9000”. Musiksystem med plads til seks CD'er med tilhørende stander af børstet aluminium. (4)
Proveniens: Sælges på begæring af Statsadvokaten for Særlig Økonomisk og International Kriminalitet.
Antagelig PIN-kode låst.
Beosound 9000
Typenr.: 2571 Itemnr.: 1250009 Serienr.: 19888561
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Ledninger mangler. Løs plade til montering på stander. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Tvangssalg, 12. december 2016
Vurdering
Hammerslag
35 bud