12103/​169

Christian IX spejl og tilhørende konsol af bemalet og guldstafferet træ. Danmark, 19. årh.s slutning. H. inkl. konsol 218. B. 83. D. 33. (2)

Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.

Kunst, antikviteter & design, 21. januar 2021

Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hammerslag

1.500 DKK

1.500 DKK