12103/169
Christian IX spejl og tilhørende konsol af bemalet og guldstafferet træ. Danmark, 19. årh.s slutning. H. inkl. konsol 218. B. 83. D. 33. (2)
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Kunst, antikviteter & design, 21. januar 2021
Vurdering
Hammerslag