2143/984
Ubekendt design
Cirkulært sofabordmed stel af elm, top af glas. H. 58. Diam. 92.
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker og hak. Finérskade/crackle ved kant.
Moderne kunst og design, 26. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag