12144/92
S/h pressefotografi af foto af den britiske premierminister Winston Churchill. Bagsiden dateret hhv. 1961 og 1975. 20,5×26.
Sælger oplyser: God stand med aldersrelaterede brugsspor.
Kunst, antikviteter & design, 4. november 2021
Vurdering
Hammerslag