2119/504
Ryan Schneider (f. Indianapolis 1980)
Opstilling, 2010. Sign. på bagsiden Ryan Schneider. Med dedikation. Olie på lærred. Akryl på lærred. 99×122.
Moderne kunst og design, 11. maj 2021
Vurdering
Hammerslag