2250/274
Japansk Bizen figur af stentøj i form af guderne Fukurokuju & Hotei siddende på en sæk. Utydeligt stemplet. 19.-20. årh. H. 12.
Ældre malerier, møbler og varia, 12. december 2022
Vurdering
Hammerslag