2049/7120
Parerskjold (Tamarang), udskåret hårdt træ. Australien. L. 79.
Proveniens: Ex. Gammel svensk privatsamling. Indridset nummer 3109203012.
Tribal art, 6. december 2020
Vurdering
Hammerslag
53 bud