Bang & Olufsen
“Beosound 3000” og “Beolab 8000”. Musikanlæg bestående af stereoanlæg med glaslåger, integreret radio og CD-afspiller. Tilhørende Remote control BEO4. Samt et par Aktive blyantsformede højtalere af forkromet aluminium, opsat på sokkel af stål. Højtalere H. 133. (4)
Label, Beosound 3000 MCMXCI. Bang & Olufsen. Made in Denmark. Type No: 2671. Item No. 1262710. Serial No. 18120455.
Labels, Beolab 8000 MCMXCI. A+B: Bang & Olufsen. Made in Denmark. Type No: 6801. Serial No. 17830513. Item No. 1680100.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten. Fjernbetjening og kabler medfølger.
Moderne kunst og design, 23. februar 2021
20 bud