12023/130
Slagbænk af grønmalet træ med opbevaring under sæde, 19. årh.s begyndelse. H. 110. L. 178. D. 45.
Brugsslitage. Ridser og mærker.
Kunst, antikviteter & design, 4. juni 2020
Vurdering
Hammerslag