Foto endnu ikke klar
892/1133
Fire kinesiske Cong af grønlig og hvidlig jade, sider udskåret med design. Vægt 2384 gr. H. 5–7 cm. (4)
Prins Henriks samling del II, 2. december 2019
Vurdering
Hammerslag
14 bud