2034/868
Dansk snedkermester
Reol af nøddetræ, front med hylder og to skuffer. 1930–40'erne. H. 76. B. 100. D. 30.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Nøgler medfølger ikke.
Moderne kunst og design, 18. august 2020
Vurdering
Hammerslag
14 bud