2448/​544

Lars Nørgård (f. Aalborg 1956)

Uden titel, 1995. Sign. og dateret på bagsiden. Olie på lærred. 100×91.

Proveniens: Kunst på arbejdspladsen.

Mindre krakeleringer samt afskalninger. Buler i lærred. Behov for let overfladerensning.

Vur­dering

15.000–20.000 DKK

Hammerslag

14.500 DKK

869654 14.500 DKK
803401 14.000 DKK
869654 13.500 DKK
803401 13.000 DKK
869654 12.500 DKK
803401 12.000 DKK
869654 11.500 DKK
1063275 11.000 DKK
803401 10.500 DKK