2432/​879

“Jagtstol”. Lænestol med stel af massiv eg. Sæde og ryg udspændt med patineret kernelæder. Model 168. Udført hos K.P. Jørgensens Møbler.

Stand

Fremstår med alders- og brugsslitage. Nogle ridser og mærker.

Eftersyn
I Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vur­dering

15.000–20.000 DKK

Næste bud

Dit maksbud

Hvordan fungerer maksimumbud?