2144/268
En samling servietringe, sukkerskeer, rangle samt tændstikæske af sølv og sterlingsølv. Vægt ca. 240 g. 20. årh. Tændstikæske L. 10. (7)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Flere dele graveret.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. november 2021
Vurdering
Hammerslag