2144/​268

En samling servietringe, sukkerskeer, rangle samt tændstikæske af sølv og sterlingsølv. Vægt ca. 240 g. 20. årh. Tændstikæske L. 10. (7)

Fremstår med alders- og brugsslitage. Flere dele graveret.

Ældre malerier, møbler og varia, 1. november 2021

Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hammerslag