2416/11
Engelsk arkitektbord af mahogni, opklappelig og justerbar plade, skuffe med skriveplade og talrige rum. England, 19. årh.s begyndelse. H. 84. B. 95. D. 58.
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 15. april 2024
Vurdering
Hammerslag