1946/​6024

Nanna Debois Buhl

“Viewing Area /Memory Hotel”. Signeret Nanna Debois Buhl, 68/400 2014 på bagsiden. Digitalt c-print på halvmat Fuji. Printed by Den Danske Radeerforening. 25,3×38 cm.

Proveniens: Jytte og Jarl Borgens samling.

BogForum - Kunst på papir, 17. november 2019

Vur­dering

1.500–2.000 DKK

Hammerslag

850 DKK

850 DKK
800 DKK
750 DKK