1946/6024
“Viewing Area /Memory Hotel”. Signeret Nanna Debois Buhl, 68/400 2014 på bagsiden. Digitalt c-print på halvmat Fuji. Printed by Den Danske Radeerforening. 25,3×38 cm.
Proveniens: Jytte og Jarl Borgens samling.
BogForum - Kunst på papir, 17. november 2019
Vurdering
Hammerslag