2427/14
Engelsk military chest af patineret eg med greb og beslag af messing, front med fire skuffer. 19. årh. H. 97. B. 92. D. 46.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Revner i træet. Lus og brændmærke på top.
Vurdering
901070 | ||
813742 (Autobud) | ||
901070 | ||
813742 |