2427/​14

Engelsk military chest af patineret eg med greb og beslag af messing, front med fire skuffer. 19. årh. H. 97. B. 92. D. 46.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Revner i træet. Lus og brændmærke på top.

I Aarhus
Vur­dering

4.000–6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

901070 2.300 DKK
813742 (Autobud) 2.200 DKK
901070 2.100 DKK
813742 2.000 DKK