2427/68
Barok hængevitrine af bemalet træ, svungen top, front med glaslåge hvorbag hylder og skuffer. 18. årh. H. 74,5. B. 68. D. 33.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Nøgle medfølger.
Fra
i
Vurdering
801246 |