11926/42
Et par armstole af rigt udskåret mørkt træ, sæde med broderet stof. Barok stil. 19./20. årh. H. 133. B. 65. Siddehøjde 48. (2)
Sælger oplyser: Almindelig brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 29. juni 2019
Vurdering
Hammerslag