11926/​42

Et par armstole af rigt udskåret mørkt træ, sæde med broderet stof. Barok stil. 19./20. årh. H. 133. B. 65. Siddehøjde 48. (2)

Sælger oplyser: Almindelig brugsslitage.

Kunst, antikviteter & design, 29. juni 2019

Vur­dering

800–1.200 DKK

Hammerslag