2450/198
Sæt på seks russiske teskeer af forgyldt sølv, dekoreret med cloisonné emalje. Nicholas Pavlovich Pavlov, Moskva 1908–1917, lødighed 84. Vægt 166 g. L. 15 cm. I senere æske. (7)
Minimal alder- og brugsslitage, inkl. få mærker. Behov for rens.
Vurdering
967615 |