2433/​113

Sengustaviansk spejl i ramme af forgyldt træ. Sverige, 18. årh.s slutning. H. 121. B. 61.

Ridser og mærker. Brugsslitage. Restaureret. Forgyldning retoucheret.

I Lyngby
Vur­dering

8.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?