2015/​609

Jan Sivertsen (f. Frederiksberg 1951)

Fire kompositioner. Sign. Jan Sivertsen 93, 41/100. Litografier i farver. Bladstørrelse hver 89×66. Uindrammede. (4)

Dette emne handles i fuldmoms

Moderne kunst og design, 7. april 2020

Vur­dering

1.000–1.500 DKK

Hammerslag

750 DKK

750 DKK
(Autobud) 700 DKK
700 DKK
(Autobud) 650 DKK
600 DKK
550 DKK
500 DKK