2015/609
Jan Sivertsen (f. Frederiksberg 1951)
Fire kompositioner. Sign. Jan Sivertsen 93, 41/100. Litografier i farver. Bladstørrelse hver 89×66. Uindrammede. (4)
Dette emne handles i fuldmoms
Moderne kunst og design, 7. april 2020
Vurdering
Hammerslag