2040/334
Directoire armstol af forgyldt træ, prydet med blomsterrosetter og kanneleringer. 20. årh.
Enkelte ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 28. september 2020
Vurdering
Hammerslag
13 bud