2447/​551

Axel Salto (f. København 1889, d. Frederiksberg 1961)

“Helhesten”. Sign. Salto, 202/260. Litografi i farver. Lysmål 67×50.

Undersøgt i ramme. Papiret er let gulnet.

I Aarhus
Vur­dering

2.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

25 bud

992654 2.300 DKK
810907 (Autobud) 2.200 DKK
992654 2.100 DKK
810907 (Autobud) 2.000 DKK
992654 1.950 DKK
810907 1.900 DKK
992654 1.850 DKK
810907 (Autobud) 1.800 DKK
992654 1.750 DKK
810907 (Autobud) 1.700 DKK
992654 1.650 DKK
810907 (Autobud) 1.600 DKK
992654 1.550 DKK
810907 (Autobud) 1.500 DKK
992654 1.450 DKK
810907 (Autobud) 1.400 DKK
992654 1.350 DKK
810907 1.300 DKK
992654 1.250 DKK
810907 (Autobud) 1.200 DKK
992654 1.200 DKK
810907 (Autobud) 1.150 DKK
992654 1.100 DKK
810907 1.050 DKK
1122000 1.000 DKK