2413/9089
Svensk rokoko skab af fyrretræ med senere blå bemaling. 19. årh.s midte. H. 204. B. 117. D. 50.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Nøgle medfølger.
Selected – Collector's Choice, 25. marts 2024
Vurdering
Hammerslag