2413/​9089

Svensk rokoko skab af fyrretræ med senere blå bemaling. 19. årh.s midte. H. 204. B. 117. D. 50.

Ridser og mærker. Brugsslitage. Nøgle medfølger.

Selected – Collector's Choice, 25. marts 2024

Vur­dering

25.000 DKK

Hammerslag