2132/74
Bakkebord af mahogni med aftagelig bakke, tilspidsede ben med kanneleringer. 20. årh. H. 76. L. 72. B. 52.
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 9. august 2021
Vurdering
Hammerslag